NALYST: BITCOIN MOŻE POGRŠŻYĆ SIĘ W KIERUNKU 12,000 DOLARÓW, GDY POJAWIŠ SIĘ PIERWSZE ZNAKI

  • Bitcoin widział lekki powrót tego ranka, z bykami, które nie są w stanie złamać ponad ogromną presję sprzedaży, która istnieje około 16.000 dolarów.
  • Dzisiejszy ruch w dół był nieco powolny i nie zmusił jeszcze kryptończyków do obniżenia się poniżej jakiegokolwiek kluczowego poziomu.
    Jeden z traderów oferuje teraz nieco ponure spojrzenie na krypto walutę, zauważając, że spodziewa się, że zobaczy jeszcze jeden impuls wyższy przed doładowaniem i zaksięgowaniem ogromnych strat.
  • W szczególności szuka on ruchu w kierunku 17.000 dolarów, zanim BTC straci impet i zanurkuje w kierunku regionu 12.000 dolarów.

Bitcoin Trader i cały rynek kryptograficzny walczą o utrzymanie rozmachu, przy czym Ethereum nie utrzymuje się na poziomie powyżej 450 dolarów, podczas gdy BTC walczy o przełamanie 16 000 dolarów.

W związku z tym trend ten wyraźnie działa na korzyść nabywców i dopóki nie dojdzie do intensywnej sprzedaży, wydaje się, że jest to tylko chwilowy ruch w dół.

Jeden z inwestorów oferuje jednak znacznie bardziej ponurą perspektywę dla krypto benchmarku, zauważając, że spodziewa się jeszcze jednego impulsu w kierunku 16 0000-17 000 USD, zanim krypto straci impet i spadnie.

Patrzy na ruch w kierunku 12.000 dolarów.

BITCOIN WALCZY O UTRZYMANIE ROZMACHU W MIARĘ JAK SPRZEDAJŠCY ROBIŠ KROK W GÓRĘ

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco ponad 1% po obecnej cenie 15.350 dolarów. Oznacza to znaczny spadek w stosunku do ostatnich 16.000 dolarów, ale presja na sprzedaż została raczej złagodzona.

Nie uformowała się ona z góry i w większości przypadków widziała powolne i zdecydowane ruchy w górę i w dół.

Jeśli niedźwiedzie nie zmuszą go do uderzenia poniżej 15.000 dolarów, to nadal istnieje duże prawdopodobieństwo, że po tym zanurzeniu nastąpi ogromny wzrost i być może przyczyni się to do osiągnięcia świeżego, rocznego wzlotu powyżej 16.000 dolarów.

INWESTOR TWIERDZI, ŻE PRZEJŚCIE DO 12.000$ JEST NIEUCHRONNE

Dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat akcji cenowej Bitcoina, jeden z traderów wyjaśnił, że patrzy na ruch w kierunku 12.000 dolarów w najbliższym czasie.

Zanim ten ruch się odbędzie, spodziewa się, że BTC najpierw zbliży się do 17.000 dolarów.

„Jeśli tęsknisz za BTC tutaj, prawdopodobnie tęsknisz za ogonem impulsu, który zaczął się od 10k“. Szukam tylko szortów na BTC i spodziewam się, że mamy o jedną małą nogę wyżej, zanim dołożymy 16-17k.“

Nadchodzących kilka dni powinno dać wgląd w średniookresową perspektywę Bitcoina, ponieważ każdy kolejny minus może uderzyć w techniczną perspektywę kryptokurcji.